تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو

لطفا دقت کنید که همگی این تئوری ها برداشت های شخصی اینجانب بوده،

لذا هیچ اجباری از سوی نویسنده برای پذیرفتن و یا مطالعه آن وجود ندارد. با تشکر 

تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو
دانلود تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو (لینک مدیافایر)


تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو
تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو (لینک مستقیم)

دانلود موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو
دانلود موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو
منبع موزیک ویدیو MihanMusic
 

22 فکر می‌کنند “تحلیل موزیک ویدیو OBSESSION از اکسو

 1. از تحلیل های فوق العادت مدهوش شدم تتانیا واقعا ازت برای وقتی که پاشون میزاری ممنونم♥
  اما یه سوال داشتم راستش من یکم گیج شدم اکسو از آغاز تا حالا میخواد بهمون چه چیزی رو بفهمونه هدفش چیه با این همه راز و اسرار مبهم و معما های پیچیده چه چیزی رو میخواد بگه؟
  میدونی در حقم لطف بزرگی میکنی اگه یه نتیجه گیری کلی کوچولو ازش رو بهم بگی…. ممنونم

  • سلام دوست ارجمندم. قبل از هرچیز سپساگزارم از نظر شما و همراهی و حمایتتون. هرچیز که جنبه ی هنری در خودش داشته باشه بیانگر یک حس درونی درمورد موجودیت و هستی تمام زندگی و مرگ هست. در هردوره ای از تاریخ انسان در تلاش بوده تا هنر موجود در هستی رو به یک هنر نو بدست ساخته ی بشر تبدیل کنه. این هنر میتونه نویسندگی، نقاشی یا هر چیز دیگه ای باشه. اکسو در خط داستانی خودش از بخش عظیمی از این هنر بهرمند شده تا گویای فلسفه و عرفان باشه یعنی رابطه ی انسان، خدا و هنر. زمانی که شکسپیر هملت رو مینویسه در این موضوع یک تکست (متن) و یک ساب تکست (زیرمتن) ارائه میده، که هردو بیان گر زمان و مکان خاصی از زندگی رو شامل میشن. گاها یک نفر میتونه یک اپرا گوش کنه و بدون دلیل از زیبایی بیش از حدش اشک بریزه یا اینکه واقف باشه خواننده داره قسمتی از درونیات اون یا خودش رو به نمایش میگذاره که ما ازش بیخبر بودیم. هردو حالت لذت بخش هست و ما رو به فکر فرو میبره. انسان همواره درحال یادگیریست، وقتی زبان مادری رو میآموزیم هیچوقت نمیپرسیم هدف چیه اما میپرسیم که زندگی چرا! اکسو هم از ابتدا میخواد این رو به ما منتقل کنه، که در انجام اینکار خیلی هم خوب عمل کرده؛ هملت یکبار اجرا نشد بلکه هنوز هم که هنوزه در حال اجراست اما هر اجرا متفاوت از دیگری و برای همین هم اکسو از نماد و تمثیل برای بیان یک حقیقت اشکار و یک حقیقت پنهان استفاده میکنه، تا به یاد بیاریم که هستیم و برای چه هستیم.

 2. سلام ممنون از تحلیل های عالیتون ولی من هرچی تلاش میکنم نمیتونم بعضی از تحلیل ها رو مثل مانستر و لوتو دانلود کنم لطف کنید و تحلیل های الدورادو و لاو مای راگت هم بگذارید بازم ممنون

 3. در مرکز نقاشی دیواری شورای امنیت ،پرنده افسانه ای ققنوس در حال پرواز از خاکستر تصویر شده که نماد باز سازی و جهان از ویرانه های پس از جنگ جهانی دوم است در این تصویر نماد های امید به آینده ای بهتر برای بشریت به کار رفته است.
  مرسی بابت تحلیل های زیبا ،اگه بچه علوم انسانی نبودم شاید تحلیلات رو نمی‌فهمیدم.لطفا به انگلیسی ترجمه کن که بقیه هم بخونن.⁦♥️⁩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *